Novinky

10.4.2007  PRADOOS   Pražská Doprava Osob

"Pradoos - Pražská doprava osob"


21.7.2005  COTON DE TULEAR   Chovná  stanice WHITE FELICITY

"Chovatelská stanice plemene Coton de Tulear"


11.4.2005 Psí salón Avanti

Zpracování fotogalerie pro psí salón Avanti.
Kompletní úpravu srsti psů malých a středních ... , ostříháme drápky a vytrháme chloupky z oušek.  www.salon-avanti.cz


20.11.2004 Prague Video Production

Od 20.11.2004 jsme uvedli do provozu internetovou prezentaci Prague Video Production. Video reklama - profesionální natáčení videa včetně následného střihu a výstupu na - DVD, Pal, NTSC. Tvorba propagačního videa, dokumentární video, web video. Pronájem kamery, střižny. DVD master. Videostudio, videopořady. Kurzy videa na počítači


1.8.2004 Kuchyně EVATON

Od 1.8.2004 můžete shlédnou webovou prezentaci jídelny EVATON v Humploci, která nabízí širokou nabídku svých služeb v oblasti gastronomie. Služby této Kuchyně můžou využít nejen jednotlivci ale i firmy, kterým objednávku na přání zákazníka dovezou. Můžeme vřele doporučit....


16.4.2004 Rocková skupina THEPLAKI

Dne 16.4.2004 jsme rozjeli internetovou prezentaci rockové skupiny THEPLAKI. Tato pražska kapela s mezinárodním obsazením tří muzikantů patří mezi velmi úspěšné skupiny. V současné době se nachází mezi prvními deseti finalisty v soutěži Coca-cola pop star a jejich šance na vítězství se stále zvyšují.....


15.3.2004 Sklípkani jedou na PHP!

V současné době připravujeme kompletně nový design i pro tuto stránku. Již nyní však na stránkách našly své uplanění některé nové sekce využívající technologii PHP. Jistě bude nejnázornější se na stránky podívat přímo, nicméně bych zde ráda zmínila alespoň tyto:


10.3.2004 Nové technologie i design pronikají i do Indonésie

V souvislosti s nedávno avizovaným přesunem stránek na nový server byly provedeny dvě zásadní změny. Stránky nyní využívají technologií PHP a přesto ještě dále pracujeme na jejím hlubším využití. Zprovozněna byla například možnost vkládání vlastních odkazů, kterou jistě navštěvníci stránek ocení a která je založena právě na PHP. O dalším rozvoji stránek zprovozněním nových "funkcí" Vás budeme průběžně informovat a věříme, že Vás inspirují k novým požadavkům týkajících se Vašich stránek.

Neméně podstatnou změnou prošel i celkový design stránek, který je lépe vidět než popisovat.

Celkové změny přinesly v posledních dnech přibližně 300% nárůst návštěvnosti a je tedy vidět důležitost průběžné aktualizace.


28.2.2004 Potápěčská škola - Urbi Diving
Od 28.2.04 jsou k vidění internetové stránky potápěčské školy Urbi Diving. Tato prezentace obsahuje nejen praktické rady o potápění, ale i nabídku UDI potápěčských kurzů. Dále jsou k dispozici zajímavé fotogalerie, aktuality a v neposlední řadě také internetový obchod, kde máte možnost zakoupit potřebné vybavení pro tento velmi atraktivní sport.
17.2.2004 Nový "kabát" 1st Designu
Od 17.2.04 jsme zmodernizovali vzhled našich webových stránek, které nyní obsahují velice podrobné informace o našich službách, které poskytujeme. Tento přehled naleznete pod rubrikou O NÁS nebo v samostatných kapitolách PROČ WEB, PROČ OD NÁS A WEBMANAGEMENT. Doufáme, že si z této široké a pestré nabídky vyberete a zařadíte se mezi naše spokojené zákazníky.
3.2.2004 Catering eppa - aktualizace
Máte možnost shlédnout novou tvář webové prezentace firmy Catering eppa. Původní stránky byly nahrazeny mnohem elegantnějším a přehlednějším vzhledem, který jak doufáme, bude pro návštěvníka velmi příjemnou změnou.
1.2.2004 Přesun stránek o Indonesii

V současné době probíhá přesun stránek o Indonésii z adresy http://sweb.cz/oindonesii na novou doménu http://indonesie.aktualne.cz , která kromě většího prostoru postkytne podporu technologii PHP a MySQL . Tato podpora umožní další rozvoj stránek a vznik nových sekcí.


20.1.2004 Indonésie - cesta za dobrodružstvím

Nezávislý cestovatelé jistě ocení detailně zpracované poznatky z cesty na vlastní pěst po této exotické zemi. Stránky popisují nejen obecné informace, ale především detailní deník třítýdení cesty po ostrovech Jáva a Bali včetně bohaté fotogalerie a cenového přehledu. Návšetěvníci sránke mohou prezentací procházet nejen prostřednictvím víceúrovňového menu, ale i díky interaktivní mapě.


5.1.2004 Sklípkani

Začátkem letošního roku byly do zkušebního provozu spuštěny www stránky popisující odchov sklípkanů Brachypelma Albopilosa včetně detailního deníku a fotogalerie. V nejbližší době předpokládáme rozšíření o sekci chov informující zájemce o chov tohoto druhu o podmínkách chovu, krmení a zařízení terária. Dále bude k dispozici prostor pro diskuzi s teraristickou tematikou a automatizovaný terabazar.


16.12.2003 Catering eppa - gastronomické služby

Ještě před Vánoci byl po dlouhém očekávání spuštěn do ostrého provozu web firmy Catering eppa. Návštěvníci zde naleznou širokou nabídku občerstvení, rautů, banketů, koktejlů a dalších gastronomických služeb pro firemní či soukromé akce.


12.11.2003 Zlatnictví Janka

V měsíci listopadu 2003 uvedl 1st Deisgn do provozu webovou prezentaci Zlatnictví Janka. Jedná se o typický web zahrnující kontakty a historii firmy, nabídku hotových zlatých i stříbrných šperků, jakož i jejich zakázkovou výrobu popř. opravy včetně interaktivního ceníku. V letošním roce předpokládáme doplnění sekce pojednávající o jednotlivých druzích drahých kamenů.

Veronika Dlabačová 2006, Aktualizace stránky:
[ Home |
Napište nám ]